Yaratıcı Düşünme ve İnovasyon

Sizlere bu eğitimde fikirlerinizin hayata geçirilmesi ve bu sürecin karlılığa dönüştürülmesi için gerekli olan bilgileri aktarmayı amaçlıyoruz. Özellikle girişimcilerin çok işine yarayabilecek bu bilgilerle fikir aşamasında olan işlerin sürdürülebilir olabilmesi için gerekli strateji ve uygulamaları aktarıyoruz.

İçerisinde orijinallik, farklılık, değişiklik ve yenilik barındıran yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Hatta hepimiz bunu zaman zaman yapıyoruz. Ancak önemli olan, bu yaratıcı fikirleri hayata geçirmek ve sürdürülebilir bir şekilde toplum yararına sunulan gelir elde edilen bir iş haline getirmektir.

Diğer bir deyişle fikirleri değer yaratan bir hale getirmektir.

Yaratıcılık; geliştirildikçe sınırları genişleyen bir kavramdır. Üstelik damarlarınızdan yaratıcılık akıyor olsa da gelişim süreci olmadan tek başına bu durum hiçbir işe yaramaz. Ayrıca sonradan kazanılan ama üstünde durup emek verilmeyen yaratıcılık zamanla körelmeye de mahkumdur.

Diyelim ki çok iyi bir fikriniz var ancak bunu bir değere nasıl dönüştüreceğinizi bilmiyorsunuz.

Bunu nasıl başarabileceğinizi hiç düşündünüz mü?

İş bu konunun ayrıntılarını aktardığımız bu eğitimin sizlere yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.