Özgüveninizi Tazeleyin

Çocuğunuz ufak bir gürültü yapmıştır, komşunuz kapınıza dayanır, bağırır çağırır. İşyerinizde bir müşteriniz işinin hemen yapılmasını, yüksek bir indirim almayı ve üzerine ödeme vadesinin uzatılmasını ister… Böyle zamanlarda ne söyleyeceğinizi bilmeden donup kalıyor musunuz?

Bazen, hepimiz; ‘Patrona derdimizi anlatmak’’ veya ‘’yeni insanlarla kaynaşmak’’ gibi yaşamın gereklilikleri olan temel iletişim becerilerini yerine getirmekte zorlanabiliyoruz. Oysa kendini içinden geldiği gibi doğal olarak ifade etmek temel bir ihtiyaçtır.

Mutlu bir aile ortamı, başarılı bir iş hayatı, sıcak arkadaş ilişkileri ve aranılan insan olmak istiyorsanız; kendinizi mutlaka doğru ve düzgün ifade etmelisiniz. Hiç düşündünüz mü insan kendini neden ifade edemez?

Sizlere iyi duygular geliştirmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz ve bunun sonucu olarak da çevrenizle barışık olabilmeniz için gerekli bilgileri aktarmayı amaçlıyoruz.

  • Kendini İfade Etmek
  • Düşüncenin Gücü
  • Stres Aşısı
  • Zor Durumlara Hazırlanmak

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.