Organizasyonel Liderlik

‘Etkin İnsan’ eğitimimiz 3 modülden oluşan sizlere iş ortamlarınıza daha farklı yaklaşmanızı sağlayacak çok önemli bir olguyu aktarmayı hedefliyor. Bunlardan üçüncüsü olan Organizasyonel Liderlik modülünü beğeninize sunuyoruz. Eğitimin içeriği “PDR International” tarafından hazırlanmıştır.

Herakleitos “Değişmeyen tek şey değişimdir” der. Bu iki bin yıl önce doğruydu, hala da doğruluğunu koruyor. Peki “her şey değişmeli mi?”

Organizasyonların değerleri ve iş etiği gibi pusula olarak kullanılan önemli yapı taşları değişmeden kalabilir. Ancak yol, yöntem, süreç gibi iş yapma araçları ve hedefler mutlaka değişir, hatta değişmelidir de. David Vice’ın ‘’Gelecekte sadece iki tür şirket olacak: hızlı yada ölü’’ sözü değişimin nereye varacağını özetliyor.

Başarılı kalabilmek için sürdürülebilir yöntemler mutlaka uygulanmalıdır. İçten ve dıştan tetiklenen bu değişimlere adapte olmayı başaramayanlar yok olmaya mahkumdur.

Değişim yönetimi; değişimlerin doğru ve rahat  bir şekilde yerleştirilmesi, hedeflenen kazanımların kalıcı bir şekilde elde edilmesini garantileyen bir yaklaşımdır.

Peki bu değişimi nasıl yöneteceğiz? İşte bu eğitim konuyla ilgili tüm ayrıntıları sizlere aktarıyor.

Konunun bütün olarak öğrenilmesi açısından Etkin İnsan Yönetimi Kategorisindeki tüm eğitimleri almanız önerilir. Diğer modülleri aşağıdaki linkleri tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

1          Etkin İnsan Yönetimi – Kişisel Etkinlik

2          Kişisel Etkinlik ve Liderlik

3          Organizasyonel Liderlik

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.