Kök-Neden Analiziyle Sorunlarınızı Çözün

Özel hayatınızda veya iş yerinizde sürekli aynı sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz? Peki, bu sorunlara neden olan unsurları derinlemesine düşünüyor musunuz? Yoksa sadece yüzeyde gördüklerinizi halının altına mı itiyorsunuz?

Sadece sorunları kaldırmak geçici bir çözümdür. Bu şekilde aynı sorunları tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Önemli olan sorunun altına yatan kök nedenleri bularak bunları çözmeye çalışmaktır. Sürekli karşınıza çıkan sorunları çözmek için Kök Neden Analizi (KNA)’nden yararlanabilirsiniz. Kök Neden Analizi, yaşanan sorunların gerçekte neden ortaya çıktığını sorgulayıp, çıkış noktasını bulmayı amaçlar. Bu tekniği kullanarak sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız eğitimimizde kök neden analizinin ne olduğunu, hedeflerini, aşamalarını, bu teknikle birlikte kullanılabilecek yöntemleri bir araya getirdik.

Hayatınızdaki sorunları ortadan kalmak için kullanabileceğiniz Kök Neden Analizi ’ne dair her şey eğitimimizde sizleri bekliyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.