Kariyerinizi Yönetin

Bu eğitimde sizlere doğru meslek seçimi için bilmeniz gerekenleri ve kariyerinizde emin adımlarla ilerlemenin kilit noktalarını aktarmayı amaçlıyoruz.

Hepimiz standart bir eğitim sisteminden geçiyoruz. Özümüzde ne olduğunu neyi sevdiğimizi anlamadan kendimizi iş hayatının içinde buluyoruz. Sonra evlilik, çoluk çocuk, geçim derdi, faturalar, taksitler derken yaşam geçip gidiyor. Bir de bakıyoruz ki yaptığımız işi aslında sevmiyoruz ve mutsuzuz. Bir tür köle haline gelmişiz.

Peki nerede hata yapıyoruz?

Pek çok kişi ev alırken veya güzel bir tatil için plan yapabiliyor. Ancak hayatlarını planlamaya gelince, büyük bir çoğunluğumuz bunun üzerinde çalışmıyor. Sonuç olarak, pek çoğumuz kendimizi cesareti kırılmış, hayal kırıklığına uğramış ve nerede hata yaptığımızı düşünür halde buluyoruz.

Ama hiç birimiz için geç değil, gençlerimiz ve çocuklarımız için hele hiç geç değil.

Çünkü eğer yanlış seçim yapmışsanız ve mutsuzsanız, arayış ne kadar yükselirseniz yükselin zirvede bile devam edecek.

Bu eğitimde neden çalışırız sorusundan başlayarak kariyer seçiminizle ilgili daha derin bir bakış açısı sunan kavramları aktarıyor, kariyer seçiminizi etkili yapabileceğiniz ip uçlarını aktarmayı hedefliyoruz.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.