İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık ProgramıEğitim

Sizler için hazırladığımız “İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık Programı” eğitiminde, insan kaynakları yönetiminin önemi, faaliyet alanları, şirket içindeki ilkeleri ve fonksiyonları ile ilgili ayrıntılı bilgileri aktarmak amaçladık.

Günümüzde hızlı ve sürekli bir şekilde yaşanan değişimler, günlük hayatta olduğu gibi çalışma ortamında da değişiklikleri beraberinde getiriyor. Bu durum da giderek “İnsan Kaynakları Yönetimi” kavramının önem kazanmasını sağlıyor.

Örneğin küreselleşme, teknolojik gelişmeler, hızlanan ve zorlaşan rekabet koşulları bu değişimlerin başında gelmektedir. Beklentilerin artması, ihtiyaçların çeşitlenmesi ve farklılaşması, beyin ve gönül gücünden yararlanılması da değişimlere örnek olarak verilebilir.

Önceleri işletmeler için üretim ve maliyet üstünlüğü rekabette avantaj sağlarken, bugün hız üstünlüğü, bilgide esneklik ve yenilik üstünlüğü rekabette avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle işletmeler hız, kalite, hizmet ve yenilik ile rekabet avantajı sağlayabiliyorlar.

Bu üstünlükleri sağlayacak tek kaynak ise işletmenin sahip olduğu insan kaynaklarıdır.  

Bu eğitimde sizlere çeşitli ana başlıklarda A’dan Z’ye İnsan Kaynakları Yönetimini aktarıyoruz.

İşine yüreğini koyan çalışanlardan oluşan bir insan kaynağı oluşturmak sizin elinizde…

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.