İngilizce’de Zamanları Öğrenmenin Kolay Yolu

Sizler için İngilizce dil eğitiminde çok gerekli olan bir konu olan zamanları anlamakla ilgili bir içerik hazırladık. Eğitim hayatımız boyunca İngilizce dersleri alıyoruz. Bu derslerin sonunda pek çok kişi gramer ve zamanlar (tenses) konusunu öğrenmenin zor olduğunu ya da zaman içerisinde unuttuğunu dile getiriyor. Yeni bir dili öğrenmeyi zorlaştıran en önemli nedenlerden biri dillerin zamanlara bakış açısındaki farklılıklardır. Eğer o dilin zamanlara bakış açısını iyi anlar ve biz de o noktadan bakmaya başlarsak, yeni dili öğrenmek de kolaylaşacaktır. Bunun için gramerleri parçalayarak öğrenmek yerine tek bir zaman cetveli üzerinde görmemiz oldukça faydalıdır.

Bu eğitimde İngilizce ve diğer dillerin zamanlara bakış açılarını özetledik. Ayrıca eğitimimizin sonunda İngilizcedeki tüm zamanları içeren bir belgeyi de sizlere sunuyoruz.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.