Hastalık, Sağlık ve Seyahat Sigortaları Rehberi

Kendinizi ve sevdiklerinizi ilerde karşılaşılabilecek olumsuz durumlara karşı güvence altına almak istiyorsunuz ancak işe nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. İşe hastalık ve sağlık sigortası yaptırarak başlayabilirsiniz.

Hastalık sigortası; yaptırdığınız sözleşmede yer olan hastalıklardan birinin veya birkaçının gerçekleşmesi durumunda sigorta teminatı sağlar. Sağlık sigortasıysa sigorta süresi içinde rahatsızlanmanız veya hastalanmanız durumunda gerekli tedavi masraflarını temin eden bir sigortadır. Peki, bu sigortaların hangi dağıtım kanalları ile yapıldığını biliyor musunuz? Ya da imzalamanız gereken sözleşme türlerini ne nelere dikkat etmeniz gerektiğini?

Hiç kaygılanmayın, çünkü sizler için hazırladığımız bu eğitimimizde dağıtım kanallarını, sözleşme türlerini anlatıyor; ömür boyu yenileme garantisinden, diğer yenileme taahhütlerinden, katılım sertifikası ve dikkat edilmesi gerekenlerden ayrıntılı bir şekilde söz ediyoruz.

Hastalık, sağlık ve seyahat sigortalarına dair merak ettiğiniz her şey eğitimimizde sizleri bekliyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.