ŞENOL TELLİ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

BAŞKANIN MESAJI

Başarıya Doğru!

Değerli Katılımcılarımız, sizlerle bir araya geldiğimiz tüm zamanlarda bizlere ilettiğiniz en majör konulardan biri nitelikli iş gücü ihtiyacı idi. Nitelikli iş gücü için hepimiz biliyoruz ki eğitim vazgeçilmez unsurlardan. Yine farkındayız ve biliyoruz ki çağımızın gereği en değerli şey zaman, bu nedenle hızlı olmak zorundayız. İşte bu minvalde sizlere tüm mekanlarda 7/24 ulaşabileceğiniz çalışanlarınızın ve Sizlerin gelişimini doğrudan destekleyecek online eğitim platformunu sunmanın gururunu yaşıyoruz. Organize Sanayi Bölgemize ait BOSB Akademinin tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Değerli Katılımcımız, işinizde başarılı olmanın en temel unsuru nedir? Çok çalışmak, kariyer planlaması, eğitim, değişim, gelişim, güç, kontrol, bilgi?

Hiç birisi!

Yanıt çok basit; “Öğrenme!”. Çünkü öğrenirsek; zaten sıraladığımız tüm unsurlara sahip oluruz: gelişir, değişir, piyasaya uyum sağlar, fark yaratırız. Biliyoruz ki işler yoğun, çok çalışmak gerekiyor, bazen gerginlik var, piyasa her zamankinden zor, maliyetler yükseliyor, rekabet zorlaşıyor ve hedefler var. Buna rağmen yine de başarılı olmak, yaşamı güzel ve kaliteli sürdürmek için öğrenmeye devam etmek gerekiyor değil mi?

Ama bilgi çok; işle ilgili, güncel konularla ilgili az ve öz bilgiyi nerede bulacaksınız?

İşte çözüm; BOSB Akademi

BOSB Akademi ne sağlar?

Tüm yönetici ve çalışanların gelişimine katkıda bulunur, daha etkin çalışmayı sağlar.

Birbirinden farklı ve sürekli güncellenen içeriği geniş bir yelpazeye sahip yüzlerce online eğitimden dilediğine katılıp niteliklerinizi güçlendirip; aranan şirket olmanıza katkı sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınız eğitimi bitirsin, sertifikasını alsın, kendisini geliştirerek işinde performansını artırsın.

Üstelik, mobil uygulamadan eğitim videolarını; otobüste, vapurda, uçakta internetini tüketmeden dilediğiniz gibi izleyebilir, böylece zihninizi sürekli taze tutabilirsiniz.

Artık öğrenmek için durmak yok, BOSB Akademiyle izleyin, öğrenin ve gelişin.

 “Hemen başlamak istiyorum, nasıl ilerlemeliyim?” diyorsanız

Başvurmak çok kolay, ayrıca tüm OSB katılımcılarımıza platformdan 1 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilme hakkı sağlıyoruz. Önce şirket hesabınızı açıyorsunuz, ardından firmanızda bir Akademi sorumlusu belirliyorsunuz. Çalışanlarınızı sisteme ekliyorsunuz, yıllık eğitim planlamalarını yapıp tek bir tuşa basıyorsunuz. Geri kalan her şeyi BOSB Akademi sizin için yapıyor.

Her zaman ileriye ve başarı yolunda Sizlerle eleleyiz…

BOSB Akademi her zaman her yerde yanınızda!

"Hemen başlamak istiyorum, nasıl ilerlemeliyim?"
Başvurmak çok kolay, platform ücretsiz. Önce şirket hesabını açıyorsunuz, ardından firmanızda bir Akademi sorumlusu belirliyorsunuz. Çalışanlarınızı sisteme ekliyorsunuz, yıllık eğitim planlamalarını yapıp tek bir tuşa basıyorsunuz. Geri kalan her şeyi BOSB Akademi sizin için yapıyor. Eğer bir danışmanla çalışmak isterseniz sadece randevu almanız yeterli, tüm bunları Infinity Teknoloji danışmanıyla birlikte yapıyoruz!
onlıne eğitimlerden oluşan devasa içerik, üyelerimiz için özenle oluşturuldu!

İşte Önerilerimiz!

İş Yerinde Acil Durumlar

Eğitim içeriğinde deprem, yangın, şüpheli paket, bomba ihbarı veya patlaması, soygun veya saldırı gibi karşılaşma olasılıkları yüksek durumlar anlatılıyor. Her firmanın mutlaka alması gereken bir eğitim. 

Ekibinizin Yaratıcılığını Arttırın

Bu eğitimde çalışanlarınızın düşünme biçimlerini geliştirerek, firmanızı nasıl daha yenilikçi ve yaratıcı hale getirebileceğinizle ilgili önemli bilgiler aktarıyoruz.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği

İSG eğitimi, iş yerleri için çeşitli yararlar sağlar. En önemlisi, meslek hastalıkları ve iş kazalarında azalmanın sağlanması hatta yok edilmesidir. Böylece motivasyon yükselir, güven artar. Kalite ve verim yükselir.

Hemen başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.