Ekibinizin Yaratıcılığını Arttırın

Sizler için hazırladığımız ‘’Ekibinizin Yaratıcılığını Arttırın’’ eğitimimizde çalışanlarınızın düşünme biçimlerini ve uzmanlıklarını arttırarak, şirketinizi nasıl daha yenilikçi ve yaratıcı yapabileceğinizle ilgili önemli bilgiler aktarmayı amaçladık.

Yaratıcık kavramını tanımlayarak başladığımız eğitimimizde yaratıcılığın yetenek ve inovasyon ile ilişkisinden söz edip, yaratıcılık süreciyle ilgili çok yaygın olan yanlış kanılara değiniyoruz.

Yaratıcı bir ekip kurmak, yaratıcı sürecin nasıl ilerlediğini, hangi aşamalardan oluştuğunu bilmekle yakından ilgilidir. Bu nedenle eğitimizde yaratıcı bir sürecin hangi aşamalardan oluştuğunu listeleyip, her aşamayı ayrıntılı şekilde anlatıyoruz.

Beyin fırtınası, Nominal grup ve Delphi teknikleriyle ekibinizi nasıl motive edeceğinizden ve yaratıcı düşüncelerini nasıl destekleyebileceğinden söz ediyoruz.

Bir yönetici olarak, ekibinizi daha yaratıcı yapmanın yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Yaratıcılıkla ilgili her şey eğitimimizde sizleri bekliyor.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.