Warning: array_intersect(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/customer/www/bosbakademi.com/public_html/wp-content/plugins/page-or-post-clone/page-or-post-clone.php on line 123
Eğitimler – BOSB Akademi
Tüm Eğitimler
Kataloğunu İnceleyin
Geleceğiniz İçin Öğrenin
Her hafta bir eğitim alsanız, ayda 4 eğitim eder. Bu disiplinle yılda 48 eğitim tamamlarsınız. Yılda yaklaşık 50 eğitim tamamlayan bir kişi sizce nasıl olur hayal eder misiniz? Evet, fazla söze gerek yok, yanıtı biliyorsunuz. İster web'den ister cepten 55.000'den fazla video içeren 400'e yakın eğitimden size yararlı olanları seçin, hemen almaya başlayın.
Bildiğini Zanneden
Öğrenmeden Yoksun Kalır
İhtiyacınız olan tüm konularla ilgili eğitimleri tamamlamış olsaydınız, sizce daha başarılı bir hayatınız (+iş) olmaz mıydı? Hatta güncel eğitimleri sürekli almayı alışkanlık haline getirseniz, kariyerinize katkısı nasıl olurdu?

Tüm eğitimler

Öne Çıkan Eğitim Paketleri

İSG Paketi

Her yıl alınması gereken tazeleme eğitimleri artık online

İSG Paketi

Her yıl alınması gereken tazeleme eğitimleri artık online!
hemen inceleyin

Kişisel Güvenlik

Hayatınızın her alanında karşınıza çıkan, kişisel güvenliğinizi tehdit eden her konu ve olaya karşı bilinçlenmek kaçınılmaz olmaktadır.

Kişisel Güvenlik

Hayatınızın her alanında karşınıza çıkan, kişisel güvenliğinizi tehdit eden her konu ve olaya karşı bilinçlenmek kaçınılmaz olmaktadır. Güvenliğinizi koruyup arttırmak adına eğitimlerimizle farkındalığınızı arttırın
hemen inceleyin

Öne Çıkan Kategoriler

Aile ve Çocuk

Anne ve babalar olarak çocuklarınızla kurduğunuz ilişki yapılarını fark etmenizi, onlarla yeterli zaman geçirmediğinize dair inançlarınızı ve endişelerinizi ortadan kaldırmanız için gerekli eğitimleri derledik.

Aile ve Çocuk

Anne ve babalar olarak çocuklarınızla kurduğunuz ilişki yapılarını fark etmenizi, onlarla yeterli zaman geçirmediğinize dair inançlarınızı ve endişelerinizi ortadan kaldırmanız için gerekli eğitimleri derledik.
hemen inceleyin

Teknoloji ve Bilişim

Çağımızda firmalar rekabette öne geçebilmek için teknolojiyle fark yaratmak zorundadır.

Teknoloji ve Bilişim

Hepimiz duyuyor ve görüyoruz; son yıllarda bazı şirketler çok hızlı büyüyor. Hatta bazıları dünya devine dönüşüyor. Peki, bu nasıl olabiliyor? Bu başarının arkasındaki en önemli sır; Teknoloji, onu yönetebilen kurumlar olağanüstü başarılar elde edebiliyor.
hemen inceleyin

Hobi ve Genel Kültür

Bazıları kulağa saçma gelse de girdiğiniz ortamlarda bu bilgiler işinizi oldukça kolaylaştıracak!

Hobi ve Genel Kültür

Bu kategoride bilmeniz gereken ve genel kültürünüzü geliştirecek gerekli eğitimleri derledik.
hemen inceleyin
MOBILE HAZIR

Eğitimlerimizi sürekli güncel tutarak mobil cihazlarınızdan da erişmenize olanak sağlıyoruz. Hatta ihtiyaç duyduğunuz eğitimi iletin, hemen tasarlayıp ekleyelim.

FİRMANIZA ÖZEL

Dileğimiz iş yaşamındaki eğitim yükünü hafifletmek. Firma olarak çalışanlarınıza yayınlanacak eğitimleri kolayca otomatik olarak yayınlayın. Her türlü soru ve önerileriniz için her zaman yanınızdayız.

SERTİFİKANIZ HAZIR

BOSB Akademi ile sertifika biriktirenler, çok daha kolay iş buluyorlar. İşverenlere öğrenmeye meraklı olduklarını gösteriyorlar. Siz de hemen sertifika toplamaya başlayın, avantajlı bir iş hayatına adım atın.

BOSB Akademi tamamen ücretsizdir

Kurumsal olarak hemen yararlanabilirsiniz

Firma üyeliğinizi oluşturun, çalışanlarınızı tanımlayın, eğitim planlarını yapın, gerisini tamamen BOSB Akademi sizin için takip ediyor. 

Hemen başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir. 

1 +
eğitim
1 +
katılımcı
1 +
eğitim kategorisi