Warning: array_intersect(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/customer/www/bosbakademi.com/public_html/wp-content/plugins/page-or-post-clone/page-or-post-clone.php on line 123
Eğitimler_Çevremiz – BOSB Akademi

Çevremiz
Eğitimleri

Çevreyi genel olarak içinde bulunduğumuz ve yaşadığımız ortam olarak isimlendiriyoruz. Peki, gerçekte çevrenin anlamı, içerdikleri ve bize sundukları nedir? Bunları ne kadar biliyor, nasıl algılıyor ve çevremize nasıl bir yaklaşımda bulunuyoruz?

Bizler yaşamlarımızı sürdürmek için, içinde bulunduğumuz çevreden faydalanmak zorundayız. Çevre bilincine sahip olunması için gerekli eğitimleri derledik.

Bu Kategorinin Öne Çıkan Eğitimleri

Çevre Bilinci

Çevreyi ve doğayı kirletiyoruz! Peki, bunun bir çözümü olamaz mı?  Doğal kaynaklarımızı yok etmeden onları kullanabilmenin ya da çevre bilincine sahip olabilmenin bir yolu olamaz mı?

Küresel Isınma

Bu eğitimde sizlere Küresel Isınma ve davranışlarımızın etkilerinden, durumu değiştirmek için yapabileceklerimizden bahsedeceğiz.

Susuzluk

Şu anda temiz suların sadece %1’ine ulaşabiliyoruz ve çok yakın zamanda büyük bir su sıkıntısı bizi bekliyor. Nüfus hızla artıyor, küresel ısınma devam ediyor.

Onurlu Alışveriş

Dünyamızda gitgide yok olan kaynakları ve çevreyi korumak için, alışveriş yaparken dikkat etmemiz gereken, aklımıza hiç gelmeyen detaylar var.


Popüler Kategoriler

Popüler Videolar

Hayır Deme Sanatı

Hayatın içinde toplumsal baskı hissetmeden her zaman dilediğiniz gibi davranabiliyor musunuz? 

Etkili Meslek Seçimi

Hayatımızın geri kalanında bizi mutlu etmeyen bir mesleği yapmak zorunda kalmamamız için bir eğitim hazırladık