Derin Çalışmak

Derin çalışmak, günümüz modern dünyasında giderek önemli hale gelen nadir ve bir o kadar da değerli olmaya başlayan yeni bir beceri. Bu beceriyi elde eden insanların daha başarılı olduğunu net olarak söyleyebiliriz. İstatistiklere bakıldığındaysa insanların yarısından fazlasının zamanlarını çöpe attığını söyleyebiliyoruz. Özellikle akıllı telefon ve sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla bu oran daha da arttı. Ortalık çalışmak, okumak ve anlamlı bir şeyler üretmek için zaman bulamayan insanlarla doldu. Peki bu ortalamayı nasıl yükseltebiliriz? Üretkenliğimizi, verimliliğimizi nasıl arttırabiliriz? Su gibi akıp geçen zamana nasıl ayak uydurabiliriz?

Yanıtı çok basit: çok değil derin çalışarak, odaklanarak.

Dünyayı değiştiren eserler hep bu şekilde çalışılarak ortaya çıkmış. Yazılan kitaplar, bestelenen müzikler, çözülen dev problemler ve icat edilen şeyler hep onunla ortaya çıkmış.

Peki nedir bu derin çalışmak? Nasıl yapılır? Teknikleri nelerdir? İşte bu eğitimimizde sizlere bu konuları aktarıyoruz.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.