Bir Dakikada Photoshop

Bir dakika içinde hayatımın geri kalanında yararlı olacak ne öğrenebilirim? diyorsanız eğer hemen size söyleyelim; Photoshop! Özellikle de fotoğraf çekip bilgisayarda işlemeyi seviyorsanız Adobe’un paylaştığı ‘Make It Now’ videoları ile gerçekten çok işe yarar şeyler öğrenebilirsiniz. Artık birçok şeyi internetten öğrenebiliyoruz ama uzun uzun yazılar okumak, uzun uzun videolar izlemek insanı sıkıyor. Adobe bu konuda harika bir şey yapmış ve hem kısa hem de akılda kalıcı 1 dakikalık videolarda Photoshop’ta uygulanan bazı teknikleri anlatmış.

Photoshop’ta yeniyseniz, videonun akışı çok hızlı gelebilir ve izlemekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunun için video hızını düşürebileceğinizi anımsatalım. Harika fotoğraflar çekebilirsiniz ama sonrasında bu videoları izleyerek fotoğraflarınız üzerinde yaratıcılığınızı konuşturmak artık sizin için çok kolay olacak.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.